Meist

juba 20 aastat...

Meie tänases tegevuspaigas Nõmmemõisa tallis korraldasime, küll siis veel mitte Kipi Team nime all, sajandi alguses arvukalt galopivõistluseid, aastal 2018  asusime aktiivselt läbi viima kolmevõistluseid. Oleme rajanud kaasaegsetele tingimustele vastava krossiraja, mida pidevalt arendame.

Esimese Eesti Ratsaspordi Liidu kalenderplaani kantud kolmevõistluse korraldasime 27.-28. juulil, 2019.a., mille raames peeti ka poniklassi meistrivõistlused, sama aasta 14.-15. septembril viisime läbi harrastajate meistrivõistlused. 2020.a. ja 2021.a. meie korraldatud võistluste arv kasvas vaatamata mõlemat hooaega saatnud pandeemiast. Oleme läbi viinud arvukalt erinevate vanuseklasside Eesti Meistrivõistluseid, 2021.a. maikuus korraldasime esmakordselt populaarseks kujunenud rahvusvahelise võistluse tasemel CCI2*-S. Rahvusvahelise võistluse oleme otsustanud muuta traditsiooniks ja liigume taseme tõstmise suunas nii korralduslikult kui sportlikult tasemelt.      

….korraldustegevust ratsaspordivaldkonnas

Tänases meie tegevuspaigas korraldasime, küll siis veel mitte Kipi Team nime all, sajandi alguses arvukalt galopivõistluseid. Neli aastat tagasi asusime aktiivselt läbi viima kolmevõistluseid. Esimese Eesti Ratsaspordi Liidu kalenderplaani kantud võistluse korraldasime 27.-28. juulil, 2019.a., mille raames peeti ka poniklassi meistrivõistlused, sama aasta 14.-15. septembril

Meie tiimi peamiseks eesmärgiks on üha kvaliteetsemate ratsaspordivõistluste korraldamine. Oleme hobustega ning ratsaspordivõistluste korraldamisega seotud juba pikki aastaid, viimastel aastatel on meie pearõhk kolmevõistlusel. Meie liikmed ning meie värske partner Equestrian Event Management OÜ on korraldanud erinevaid ratsaspordivõistlusi viimased 20 aastat, seda nii rahvuslikul kui rahvusvahelisel tasemel.

toetusega soetatud raider raja korrashoiuks: